Daria Reszka oraz Karolina Karkoszka
dodano 24 dni temu

Technik do spraw konserwacji

Ghent Belgia
24.59  EUR / h
Wyświetleń: 81Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Powyżej 4 lat

Poszukujemy techników ds.konserwacji do dużej firmy samochodowej , którzy chcą pracować na swoich w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

Twoje obowiązki obejmują:

 Analizujesz i rozwiązujesz awarie (elektryczne, mechaniczne, PLC, sterowanie częstotliwością,

silniki, pompy, silniki itp.) w całkowicie zautomatyzowanych instalacjach produkcyjnych.

 Optymalizujesz zautomatyzowane instalacje produkcyjne pod względem wydajności produkcji, jakości

i niezawodności technicznej.

 Wykonujesz zadania konserwacji zapobiegawczej i naprawczej/naprawczej. Wycofujesz z eksploatacji szereg instalacji i sprawdzasz je, aby uniknąć awarii.

 Identyfikujesz, naprawiasz lub wymieniasz wadliwe systemy lub komponenty (np. czujniki, części

instalacji itp.) przemysłowych instalacji zautomatyzowanych zgodnie z przepisami, specyfikacjami maszyn, dokumentacją itp.

 Otrzymasz niezbędne szkolenie i wsparcie, które przekażesz swoim współpracownikom.

 Będziesz ściśle zaangażowany we wprowadzanie nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów.

 Będziesz pracować w zespole z innymi technikami.

WARUNKI :

Stałe godziny pracy w tygodniu 39,10h/tydzień

Wypłata 2 x w miesiącu

Wynagrodzenie brutto Minimum 24,59 €/h (w zależności od doświadczenia)

Wczesna/późna zmiana: +-4600 €/miesiąc

Nocna zmiana: +-5200 €/miesiąc

Szacowana pensja netto Wczesna/późna zmiana: +-2800 €/miesiąc (wliczając dodatek za zmianę)

Nocna zmiana: +-3000 €/miesiąc (wliczając dodatek za zmianę)

Bony żywieniowe 6 €/przepracowany dzień (w tym 1,09 € podatku)

Godziny pracy Wczesna zmiana: 5:15-13:30

Późna zmiana: 13:30-21:30

Stała zmiana nocna: 21:30-5:15

Dodatek za zmianę +11% (naprzemienna wczesna/późna zmiana) , +26% (stała zmiana nocna)

Korzyści :

 Ubezpieczenie szpitalne

 Oszczędności emerytalne

 Prywatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

 Restauracja firmowa ze zdrowymi, różnorodnymi posiłkami w przystępnych cenach

 Program samochodów pracowniczych: Nie ma nic lepszego niż jazda samochodem, który sam zbudowałeś. Jako

pracownik , będziesz cieszyć się designem, bezpieczeństwem i komfortem za niezrównaną, konkurencyjną cenę wynajmu po roku pracy i pozytywnej ocenie.

PROFIL:

 Posiadasz wykształcenie techniczne lub równoważne, najlepiej:

Licencjat z technologii energetycznych, elektromechaniki itp.

7. rok specjalizacji w zakresie technik instalacji elektrycznych,technik pomiarowych i sterowania itp.

 Posiadanie certyfikatu BA4 lub BA5 byłoby atutem.

 Posiadasz doświadczenie w zakresie zautomatyzowanych linii produkcyjnych i maszyn sterowanych PLC.

 Pasjonujesz się automatyką, PLC i robotyką (np. Siemens TiA, SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5 itp.).

 Śledzisz najnowsze osiągnięcia technologiczne.

 Posiadasz silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów.

 Podejmujesz inicjatywę i wykazujesz chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy.

 Jesteś elastyczny w zakresie swoich obowiązków.

Jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej.

 Posiadasz dobrą i wyraźną znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1, to jest język, w którym będziesz się komunikować.

 Musisz być gotowy do nauki holenderskiego z czasem firma oferuje lekcje.

MIESZKANIE I TRANSPORT:

 Firma zapewnia wspólne zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące. Zawsze zapewniany jest oddzielny pokój.

 Klient zapewnia bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące. Pracownik jest zobowiązany do zapłaty podatku od „bezpłatnego zakwaterowania”. Kwota zależy od ceny mieszkania, ale jest znacznie niższa od rzeczywistego kosztu zakwaterowania. Zakładamy, że będzie to od 200 do 400 € miesięcznie.

 Pracownik ma trzy miesiące na znalezienie własnego zakwaterowania. Całkowity koszt wynajęcia mieszkania spada na pracownika po trzech miesiącach.

 Jeśli pracownik zdecyduje się na przeprowadzkę do niezależnego zakwaterowania przed upływem trzech miesięcy, firma nie zrekompensuje straty finansowej.

 Podobnie, jeśli wnioskodawca mieszka już w Belgii lub jeśli zapewni sobie własne zakwaterowanie od pierwszego dnia, firma nie zrekompensuje straty finansowej.

 Własny samochód – potrzebny lub chętny do korzystania z komunikacji miejskiej lub jazdy na rowerze. W pierwszym okresie zatrudnienia nie będzie możliwe korzystanie z autobusu firmowego, ponieważ szkolenie w firmie odbywa się w ciągu dnia, gdy autobus nie kursuje. Kandydaci muszą wziąć to pod uwagę, aplikując na te stanowiska.

 Koszt podróży do Belgii pokrywa pracownik. Firma nie pokrywa kosztów podróży do Belgii.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji :

[email protected]

+31 623 610 829 lub +48 663 503 338

Przetwarzanie Szanownych Państwa danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy a podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, którego celem jest kierowanie ofert do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Regulamin portalu Jober.pl

New Future

Gdańsk, Polska
+48663503338 , +31623610829
Osoba Kontaktowa