Kornel Regess
dodano około 2 miesiące temu

Murarz - fasady Belgia

Gandawa Belgia
25-27  EUR / h
Wyświetleń: 219Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Działalność gospodarcza
Doświadczenie:
Minimum rok

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi Murarzami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Praca przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia

Murarz

Opis stanowiska:

    murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,

    murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,

    fugowanie cegły, klinkieru.

Oferujemy:

    legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,

    atrakcyjne wynagrodzenie,

    regularne opłaty faktur,

    bonusy za polecenie fachowca,

    możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,

    pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Wymagania:

    doświadczenie zawodowe na stanowisku Murarza (klinkier, cegła czerwona, bloczki),

    dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,

    umiejętność pracy w zespole,

    mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

    prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 491 308

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Regess

Mysłakowice, Polska
513491308
Osoba Kontaktowa