DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę!

Belgia, Oostende

  Zakres obowiązków:

  • transport surowców i gotowych produktów przy użyciu wózka widłowego,
  • sprawdzenie jakości produktów oraz zgłaszanie i raportowanie odchyleń w procesie produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • nadzór nad przestrzeganiem wytycznych w zakresie jakości, porządku i BHP.

 Wymagamy:

  • silnej motywacji do pracy,
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • uprawnień do kierowania wózkiem widłowym lub udokumentowanego doświadczenia,
  • zorientowania na standardy jakości i bezpieczeństwa w miejscu pracy,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

 Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia i miłą atmosferę,
  • zatrudnienie bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora,
  • konkurencyjną stawkę,
  • indywidualne podejście do każdego kandydata.

Zainteresowany/a? Zapraszam do składania aplikacji (CV) bezpośrednio na adres mailowy: [email protected] lub poprzez formularz poniżej (przycisk APLIKUJ).

Pamiętaj o załączeniu w dokumencie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.”
A jeśli chcesz wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych jest obowiązkowe, inaczej udział w procesie rekrutacji nie jest możliwy.