DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: European Active Projects Ltd. Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Kaleniak
  • Telefon: 583422307
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ogrodnik
European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii osoby doświadczone w
zawodzie Ogrodnika.

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:
Do obowiązków ogrodnika będzie należało:
  • Konserwowanie
  • Wykładanie ścieżek
  • Sadzenie drzew, krzewów i kwiatów w ogrodzie.
  • Sadzenie trawy.
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego i chęć nauczenia się języka Holenderskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
  • Brak nałogów, kultura osobista
Opis oferty pracy:
  • Umowa belgijska
  • Tygodniowe wypłaty
  • 8,85 euro netto/ 1h (podatek 11,11%), 8,08 euro/1h netto ( podatek 18%)
  • 38 h pracy tygodniowo
  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
  • Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]