DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: European Active Projects Ltd. Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Kaleniak
  • Telefon: 583422307
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Belgii
kierowcy kat. CE na terenie Francji

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:
  • Kandydat będzie pracował na terenie Belgii i Francji
  • Osoba będzie odpowiedzialna za transport dóbr
  • Praca na dłuższy okres czasu
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki min. 3 lata
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub francuskiego.
  • Prawo jazdy kat CE oraz kod 95
  • Certyfikat ADR
  • Kultura osobista
Oferta belgijskiego klienta:
  • Belgijska umowa o pracę
  • 45 h pracy tygodniowo
  • 7,23 euro netto/1h
  • Wypłaty tygodniowe
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Opłacone składki emerytalne, świadczenie urlopowe
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]