DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15-18 EUR/h
  • Firma: Randstad Polska
  • Kontakt: Aleksandra Węgorowska
  • Telefon: 501201414
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

Masz doświadczenie w pracy jako elektrotechnik? Znasz komunikatywnie język angielski?

Wyjedź z nami do Belgii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki zmianowe
  • wsparcie w zakwaterowaniu
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

zadania

  • praca w środowisku produkcyjnym
  • diagnoza i naprawa usterek w maszynach
  • analiza ewentualnych awarii
  • konserwacja instalacji elektrycznych i silników
  • raportowanie działań

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomości języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację
  • prawa jazdy i własnego auta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47