Kornel Regess
dodano 3 miesiące temu

Cieśla szalunkowy - podwykonawcy

Drongen Belgia
23-27  EUR / h
Wyświetleń: 371Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Działalność gospodarcza
Doświadczenie:

Nawiążemy współpracę z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Opis stanowiska:

    Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych

    Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

    Rozbieranie szalunków

    Proste zbrojenia

Oferujemy:

    Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Regularne opłaty faktur

    Bonusy za polecenie fachowca

    Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu

    Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wymagania:

    Doświadczenie na danym stanowisku

    Umiejętność czytania rysunku technicznego

    Dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii

    Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Regulamin portalu Jober.pl

Regess

Mysłakowice, Polska
513491308
Osoba Kontaktowa