DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Weegree
  • Kontakt: Weegree
  • Telefon: 775431852
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Malarz przemysłowy/Piaskarz

Miejsce pracy: Dilsen-Stokkem

Opis stanowiska:

Malowanie dużych zbiorników paliwowych (5 metrów wysokości, 20 metrów długości).
Piaskowanie stali/szlifowanie.
Malowanie natryskiem hydrodynamicznym.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 5 lat w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego - mile widziana.
Mile widziany własny samochód.
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy 1 miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/191883/1828/0/