DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Job Talent
  • Kontakt: Euro Talents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Nasz klient jest globalnym dostawca przeciwwag i odlewów inżynieryjnych (stalowych i żeliwnych) dla producentów OEM ciężkich maszyn na całym świecie, dostarczającym szereg produktów i usług z dwóch zakładów w Wielkiej Brytanii i zakładu w Belgii.

Firma poszukuje aktualnie lakiernika natryskowego, który dołączy do ich wykwalifikowanego zespołu.

Lokalizacja: Dilsen-Stokkem

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie powierzchni do nakładania powłok malarskich, w tym oczyszczanie, odtłuszczanie, gruntowanie, szpachlowanie ręczne i natryskowe, szlifowanie

• Wybieranie farb, lakierów, podkładów i innych materiałów zgodnie z zgodnie z wymaganiami technicznymi

• Nakładanie powłok lakierniczych za pomocą pistoletu natryskowego

• Wykonywanie renowacji powierzchni lakierowanych

• Posługiwanie się dokumentacja techniczną

• Konserwacja i dokonywanie drobnych napraw sprzętu malarskiego oraz współpraca z technikami serwisu sprzętu

• Dokonywanie pomiarów i fakturowanie prac malarskich i lakierniczych

• Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Precyzja, ambicja i gotowość do dalszego szkolenia

• Pasja do branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 18€ + czeki żywnościowe (po 6 miesiącach pracy)

• Praca na dzienną zmianę (poniedziałek-czwartek 7.30-16.00, piątek 7.30-14.00)

• Możliwość przejścia na stale zatrudnienie w firmie po roku

• Miłe powitanie w zespole i spotkania integracyjne

• Możliwości szkolenia i dalszego rozwoju

• Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi benefitami, min: 13stka, pieniądze na wakacje, kilometrówka, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

• Zwrot kosztów podroży za pierwszy przyjazd do Belgii (250€)

• Dobre zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

• Pomoc i opiekę ze strony polskojęzycznych koordynatorów