DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 300-1 500 EUR/m-c
  • Firma: PLH24hebi GmbH
  • Kontakt: Henri I. Billet
  • Telefon: 0048 517 753 313
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu. Świadczone usługi są wykonywane na terenie Francji, Niemiec (region: NRW) oraz Belgii (regiony: francuskojęzyczny (Communauté Française) oraz niemieckojęzyczny (Deutschsprachige Gemeinschaft).

Poszukujemy opiekunki osób starszych dla drobnej pacjentki z okolic Charleroi. Podopieczna leżąca, cierpi na chorobę Alzheimera i inkontynencję, nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem.

Zadania opiekunki:
  • pomoc w higienie ciała oraz pielęgnacji i przebieranie podopiecznej (razem z pielęgniarką)
  • przygotowywanie posiłków, podawanie leków
  • wykonywanie prac w domu: sprzątanie, pranie, zmiana pościeli, mycie okien, wynoszenie śmieci, robienie zakupów itd.
Wymagania:
  1. doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  2. znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie zdrowotne i wymagane składki (Deutsche Rentenversicherung), zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i wsparcie polskojęzycznego koordynatora.