DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator giętarki CNC

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Buggenhout, Belgia

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
  • stawkę: 14,00-14,50 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4090-5113 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2215-2770 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa giętarki CNC.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy jako operator giętarki CNC (w ciągu ostatnich 5 lat).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"