Weegree
Marta Madaj
dodano 3 miesiące temu

Spawacz TIG (rury)

Bruksela Belgia
2500-2600  EUR / m-c
Wyświetleń: 444Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Miejsce pracy: Belgia

Stawka: 2500-2600€

Zakwaterowanie: darmowe

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / znajomość rysunku technicznego / język obcy

 Opis stanowiska:

- spawanie rur stalowych w pomieszczeniach zamkniętych, przemysłowych (szkoły, apteki, biura, szpitale)

- praca w ekipie z monterem rur

Czego oczekujemy:

- doświadczenia w spawaniu rur metodą TIG

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego – zdecydowanie ułatwi Ci to pracę

- prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

- możliwość wyjazdu własnym samochodem – dla nas to plus, dla Ciebie duża wygoda!

Co oferujemy:

- Stawkę: 15€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

- Gwarancję stabilnej pracy

- Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

- Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

- Możliwość pobierania zaliczek

- W pełni wyposażone i darmowe zakwaterowanie - jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd.)

- Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

- Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

- Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

- Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

- Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

Kontakt telefoniczny - +48 735969230 - Marta Madaj

E-mail - [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Weegree

Opole, Polska
735969230
Osoba Kontaktowa
Marta Madaj