DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-14 EUR/h
  • Firma: In Temporis Sp. z o.o
  • Kontakt: Jarosław Stefaniak
  • Telefon: 451194534
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Praca dla dekarza w Belgii + DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Obecnie dla naszego klienta z Belgia poszukujemy kandydatów na stanowisko: DEKARZ

OBOWIĄZKI:

krycie dachów,

wykonywanie izolacji dachowych i stropodachowych

WYMAGANIA:

Przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

Mile widziane doświadczenie na dachach skośnych, ale jest też możliwość przyuczenia

Znajomość języka Angielskiego lub Francuskiego na poziomie podstawowym

 Brak lęku pracy na wysokości na dachach oraz doświadczenie

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową w Belgii

Pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności

Wynagrodzenie dla doświadczonego pracownika 13,5 € netto (do ręki). Dla pomocnika 14€ netto.

Mieszkanie opłacane przez Pracodawcę

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia