Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano około miesiąc temu

KlaverTeam-praca w Belgii-Operator robota spawalniczego/pracownik fizyczny

Bruksela Belgia
Wyświetleń: 43Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

KlaverTeam-praca w Belgii-Operator robota spawalniczego

Klaver poszukuje operatora robota spawalniczego do pracy w Belgii.

Miejsce pracy: Belgia
Stanowisko: operator robota spawalniczego

Zakres obowiązków:

  • obsługa robota spawalniczego (marka Panasonic)
  • obróbka części spawanych
  • spawanie półautomatyczne
  • przeprowadzenie wstępnej kontroli jakości

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego/ holenderskiego lub francuskiego
  • elastyczność, dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub Be oraz certyfikat VCA

Pracodawca oferuje:

  • pracę na pełen etat
  • pokoje jednoosobowe
  • transport do pracy
  • czeki żywieniowe
  • zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń:

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o. KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Regulamin portalu Jober.pl

Częstochowa, Polska
+48570901913
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com