• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Klaver sp z o o
  • Kontakt: KlaverTeam
  • Telefon: +48570901913
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca B

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii.
Stanowisko:
kierowca C+E

Praca na terenie Belgii oraz trasy międzynarodowe

Oferujemy:
  • • atrakcyjne wynagrodzenie co tydzień
  • • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • • ubezpieczenie zdrowotne
  • • dobre warunki pracy
  • • zapewnione zakwaterowanie
Zakres obowiązków:

  • • Transport po Belgii, rozładunek, załadunek towarów
  • • Transport międzynarodowy, 2-4 noce tygodniowo w kabinie
Wymagania:
  • • Znajomość języka Angielskiego
  • • Prawo jazdy Kat. C +E , karta kierowcy oraz KOD 95

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Izabela +48 570 901 913 mail: [email protected]

Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00
Kamila: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00

Lub wyślij SMS-a o treści Kierowca- oddzwonimy do Ciebie!
Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )