dodano około 2 lata temu

Inżynier budowy

Bruksela Belgia
Wyświetleń: 4037Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

·           Praca w doświadczonym zespole budowlanym ,

·           Weryfikacja dokumentacji projektowej i bieżąca współpraca z Generalnym Wykonawcą,

·           Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,

·           Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,

·           Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach,

·           Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z Generalnym Wykonawcą.

Od kandydatów oczekujemy:

·           Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o kierunku budownictwo,

·           Mile widziane doświadczenie zawodowe lub ukończone praktyki na w/w stanowisku,

·           Dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,

·           Znajomość rysunku technicznego,

·           Znajomość obsługi komputera, w tym programów AutoCad, MS Word, MS Excel,

·           Znajomość w stopniu co najmniej komunikatywnym jednego z 3 języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,

·           Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·           Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na działalności gospodarczej oraz wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,

·           Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji + premie uznaniowe,

·           Darmowe zakwaterowanie oraz samochód służbowy,

·           Możliwość rozwoju zawodowego,

·           System szkoleń,

·           6 zjazdów do Polski w ciągu roku na koszt pracodawcy (luty, kwiecień, lipiec, wrzesień, listopad, grudzień).

Regulamin portalu Jober.pl

THT Bouw Sp. z o.o.

887167000
Osoba Kontaktowa
Olga Jaskulska