DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-19 EUR/h
  • Firma: Z.U.R.S.
  • Kontakt: Michał
  • Telefon: 516068300
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Obowiązki

• Prace przygotowawcze, takie jak: cięcie i szlifowanie;

• Przeprowadzanie rur i kabli zgodnie z planem;

• Podłączanie przełączników i gniazdek ściennych;

• Instalacja i połączenie przewodów.

Wymagania

• Posiadasz wykształcenie w dziedzinie elektryczności lub równoznaczne doświadczenie;

• Masz zdolności techniczne;

• Znasz komunikatywnie język angielski

• Lubisz pracować w zespole, ale możesz też pracować samodzielnie;

• Chcesz być częścią rozwijającej się firmy.

Oferujemy

• Początkowa pensja w zależności od doświadczenia i/lub wykształcenia między 15,76 € - 19,31 € brutto;

• Możliwość nadgodzin,- dla chętnych;

• Stała umowa po pozytywnej ocenie;

• Jeśli nie posiadasz samochodu lub prawa jazdy, istnieje możliwość podróżowania na plac budowy z kolegą;

• Ekscytująca i zróżnicowana praca z możliwościami rozwoju zawodowego w ramach firmy;

• Gwarancja szkoleń na miejscu pracy;

• Rodzinna atmosfera w pracy z aktywnościami, takimi jak dzień rodzinny, turnieje piłkarskie, aktywności rowerowe, spotkania przy drinkach itp.

• Pomoc w znalezieniu komfortowego zakwaterowania w pokojach jednoosobowych w cenie 18,5 euro/doba

Zapraszamy do aplikowania, przesyłania CV z aktualną klauzulą RODO na adres [email protected]

z dopiskiem w tytule wiadomości "Elektryk"