DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-19 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Elektryk budowalny BELGIA

Miejsce pracy: Oostende

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Elektryk budowlany

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 15,76€ brutto/h , po dwóch tygodniach 19,31€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy projektach nowych budynkach na terenie całej Flandrii
  • Podłączanie lamp
  • Przeciąganie kabli
  • Podłączanie gniazdek

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator elektryk
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Chęć do dłuższej współpracy
  • Mile widziane prawo jazdy i auto

Wyślij cv na adres [email protected] lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444