Kamila
dodano 18 dni temu

Pilarz - Drwal | Belgia

Bilzen Belgia
15.12  EUR / h
Wyświetleń: 73Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Obecnie dla naszego Klienta w Belgii poszukujemy:

Drwala - Pilarza - Operatora piły motorowej

Twój zakres obowiązków:

 prace związane z wycinką drzew oraz przycinaniem gałęzi wzdłuż linii trakcyjnych wysokiego napięcia

 praca na wysokości

praca z piłą motorową

 mile widziane osoby z prawo jazdy kategorii C i T

Nasze wymagania:

 doświadczenie na podobnym stanowisku,

 bardzo dobra kondycja fizyczna,

 mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd

Co oferujemy:

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

 stawka godzinowa: od 15,12 euro brutto,

 dieta 13,56 euro netto za każdy przepracowany dzień,

darmowe zakwaterowanie,

rozliczenie kilometrówki dojazdu wg prawa belgijskiego,

amortyzacja samochodu 50 euro za miesiąc,

dodatek za odzież roboczą.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ecojob Sp. z o.o

Wrocław, Polska
730001587
Osoba Kontaktowa
Kamila