DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Axialus S.A.
  • Kontakt: Axialus S.A.
  • Telefon: 605551306
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Zbrojarz
Firma Axialus S.A. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zbrojarz - Spawacz

Miejsce pracy: okolice Antwerpii, Belgia

WYMAGANIA:

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • Umiejętność samodzielnego montażu siatki zbrojeniowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sczepianie zbrojeń metodą MIG/MAG lub cęgami
  • Przygotowanie siatki zbrojeniowej zgodnie z rysunkiem

OFERUJEMY:

  • Wysokie zarobki, wypłacane terminowo 15,7503 euro brutto/h
  • Praca 40h/tyg + nadgodziny
  • Organizację zakwaterowania - koszt Pracownika ok. 200€/mies.
  • Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Odzież roboczą
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia za granicą
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu
  • Inne dodatki finansowe - zgodnie z legislacją belgijską

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".