DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

·        Zdefiniowanie warunków i trybów interwencji na instalacjach lub sprzęcie elektrycznym oraz przygotowanie narzędzi

·        Zlokalizowanie i zdiagnozowanie usterek lub awarii pochodzenia elektrycznego lub sytuacje nieuregulowane

·        Określenie, jakie naprawy instalacji elektrycznej lub sprzętu są potrzebne i zlokalizowanie wadliwych części

·        Naprawa i usprawnienie wszystkich instalacji, maszyn i innych procesów technologicznych

·        Prowadzenie działań mających na celu utrzymanie i doskonalenie produkcji, w tym optymalizacja parametrów urządzeń

·        Wykonywanie harmonogramów konserwacji zapobiegawczej maszyn, maszyn pakujących i związanych z produkcją instalacji (skrzynki filtracyjne, skrzynki sterownicze, dostawy surowców itp.)

·        Przeprowadzanie demontażu, napraw i przebudowy urządzeń na linii produkcyjnej

·        Usuwanie bieżących usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne bądź pokrewne będzie dużym atutem

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

·        Masz ,,smykałkę” technologiczną, myślisz analitycznie, potrafisz rozwiązywać problemy związane z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych

·        Dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość mechaniki maszyn

·        Dokładność, precyzja i umiejętności techniczne

·        Motywacja do pracy i chęć do dalszej nauki

·        Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy (w zależności od doświadczenia 20€ brutto – 25€ brutto)

·        Bonusy: 13-tka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta

·        Możliwość przejścia na stały kontrakt z firmą

·        Zwrot kosztów za pierwszy przejazd do Belgii

·        Szkolenia wewnętrzne

·        Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy oraz środek transportu

·        Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów