• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobtalent
  • Kontakt: Jobtalent
  • Telefon: 003216852121
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Dla naszego klienta , znanej firmy z branży ogrodniczo-rolnej, poszukujemy brygadzisty/majstra prac ogrodniczych.

Opis stanowiska:

- Osoba odpowiedzialna,  zarządzajaca  3-4 osobowym zespołem, która potrafi pracować sama jak i w grupie, tak aby dopilnować prawidłowego wykończenia prowadzonego projektu

- Prowadząca  prace wykończeniowe  terenów zielonych: wyrównywanie terenów, kładzenie sztucznej trawy (na obiektach sportowych), sadzenie trawy  z rolek, lub zasiewanie  trawy

- Kładzenie kostki brukowej i scieżek, ogrodzeń

- Chęć do pracy na projektach i przemieszczania się na terenie Belgii

- Dbałość o wykończenie i umiejętność  organizacji pracy zespołu

Oczekiwania:

- Idealny kandydat : szkoła średnia zawodowa lub technikum (ogrodnicze lub budowlane)

- Natrualny lider i potrafiący dogadać się z ludźmi oraz  trzymać  się  powierzonego mu planu

- Doświadczenie w ogrodnictwie lub pracach wykończeniowych  będzie dodatkowym plusem

- Skłonnosc do przemieszczania się w ramach godzin pracy na terenie całej Belgii.

- Komunikatywny angielski, chęć do nauki języka niderlandzkiego  w dłuższym okresie czasu

- Posiadasz prawo jazdy T lub C (lub chciałbyś  je zrobić)

Oferujemy:

- Stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Zwrot kosztów podróży

- Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie

-  Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Zainteresowanych prosimy o przeslanie swojego CV na adres [email protected]